You can change this website language: English

ба кайд гирифтан

джинсы


навиштани харфхои як алифбо бо харфхои алифбои дигар: [dzh`ynsy]

Кисми суханрони: Существительное
Адад.: Множественное

Падежи


Падеж  Единственное число  Множественное число
Именительный джинсы
Родительный джинс
Дательный джинсам
Винительный джинсы
Творительный джинсами
Предложный о джинсах




Шумо метавонед мактабхои руси ва муаллимони забони русиро пайдо намоед.:


Тарчума
Тарчума (ru-tg)
Танхо нафароне, ки сабт шудаанд, метавонад аз ин фукнсия истифода кунанд.